Основні факти про компанію SCA

Компанія SCA - це міжнародна компанія з виробництва гігієнічних та паперових товарів народного споживання, в якій працюють близько 50 000 співробітників. Компанія SCA виробляє і реалізує продукцію особистої гігієни, споживчий папір, пакувальні матеріали, друкований папір і тверду деревину.Компанія SCA - виробник безлічі відомих торгових марок, що продаються приблизно в 100 країнах світу, серед яких TENA, Tork, Libero, Libresse, Regio, Velvet , Plenty, Sorbent і Edet. Кожен п'ятий рулон туалетного паперу в Європі зроблений компанією SCA.

Наша місія

«Забезпечити споживачів найнеобхіднішими товарами, які покращують якість повсякденного життя".
Продукція компанії SCA полегшує життя нашим клієнтам і споживачам в сучасному суспільстві.

Наше бачення

"Досягти лідируючого положення у своїй галузі і стати самим цінним партнером для замовників, акціонерів і співробітників". Компанія SCA буде постійно прагнути приносити більше користі, досягати кращих результатів і вносити позитивний внесок у життя кожної людини скрізь, де доступні товари або послуги Групи. Компанія SCA буде залишатися провідником сталого розвитку і завжди здійснювати свою діяльність у відповідності з найвищими економічними та екологічними стандартами.

Наша продукція полегшує життя вам і мільйонам інших людей по всьому світу. Наші ресурси і образ дій є природною частиною кругообігу життя. Нам не все одно.

Наша концепція c / o life (Турбота про життя) - це наш спосіб відобразити унікальні цінності, індивідуальність і напрямок руху компанії SCA.

Дізнатися більше про компанію SCA можна тут.