Більш легке і краще життя починається з нашої продукції. Але не закінчується на цьому.

Компанія SCA, виробник торгової марки Zewa, основним напрямком діяльності якої є виготовлення туалетного паперу, серветок, рушників, була однією з перших глобальних компаній, яка почала дотримуватися принципу розумного використання природних ресурсів. Це стосується життів мільйонів людей у всьому світі. Ми переконані в тому, що великі підприємства, в першу чергу, повинні взяти на себе відповідальність, яку часто не можуть або не хочуть брати на себе політики. У 90-х роках минулого століття ми прийшли до розуміння того, що ми зобов'язані зіграти головну роль у справі порятунку нашої планети і майбутнього людства.

З тих пір компанія SCA втілила в життя більше 900 проектів по захисту навколишнього середовища у всьому світі і поставила перед собою чотири цілі по розумному використанню природних ресурсів, які стали основою нашої спільної стратегії в майбутньому.

Мета 1
Скорочення викидів СО2 від переробки викопного палива на 20%

Згідно з даними ООН, середня температура поверхні землі і моря на нашій планеті продовжує зростати. Цей факт, а також його жахливі можливі наслідки є наслідком викидів парникових газів в атмосферу в результаті діяльності людини.

Саме з цієї причини скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу є пріоритетним завданням для компанії SCA, виробника паперових серветок та рушників, протягом останніх десяти років. Починаючи з більш скромних цілей, поставлених у 2001 році, ми, як найбільші виробники туалетного паперу, підняли рівень наших амбіцій і позначили нову мету, що стосується СО2, згідно з якою до 2020 року компанія має знизити рівень викидів вуглекислого газу на 20% в порівнянні з 2005 роком.

Мета 2
100% контроль сировини зі свіжого деревного волокна

Оскільки вирубка лісу у всьому світі є одним з ключових чинників кліматичних змін, компанія SCA взяла на себе обов'язок повністю контролювати використання деревини в якості сировини. Ми стежимо за тим, звідки береться сировина для туалетного паперу, і у що це обходиться природі.

Будучи найбільшим в Європі приватним власником лісових угідь, ми дбаємо про те, щоб число дерев, які ми саджаємо у наших лісах перевищувало число дерев, що використовуються для виробництва нашої продукції. Наші ліси поглинають 2,6 мільйонів тонн вуглекислого газу на рік, що значно більше обсягу викидів всього виробництва компанії SCA.

Ми також стежимо за тим, щоб жодна додаткова сировина, що купується нами на ринку, не надходило із сумнівних джерел, як, наприклад, в результаті незаконних вирубок або з лісів особливої ​​екологічної цінності. Сподіваємося, що й інші виробники серветок будуть брати з нас приклад.

 

Мета 3
Більш ефективне використання води

Чиста вода - один з найважливіших ресурсів у світі, а відсутність доступу до неї - серйозна глобальна екологічна проблема. Найбільший виробник туалетного паперу Компанія SCA вирішила скоротити власне споживання води на 15% і знизити вміст органічних речовин у стічних водах на 30%.

Поки що ми зуміли досягти однієї третини від нашої мети в частині зменшення обсягу використовуваної чистої води, але вже перевиконали свій план по зниженню вмісту органічних речовин у стічних водах на 10%. Ефект: помітне поліпшення якості води в місцях виробництва, що дозволяє нам говорити про те, що виготовлення туалетного паперу в нашій компанії враховує інтереси нашої планети.

Мета 4
Кодекс поведінки співробітників

За останнє десятиліття компанія SCA значно розширилася і перетворилася в багатонаціональну організацію з бізнес - підрозділами в більш ніж 100 країнах світу і штатом приблизно в 50 000 чоловік.

Через один тільки розмір компанії SCA завданням першорядної важливості стало введення Кодексу поведінки співробітників, єдиного для кожної ділової операції і кожного співробітника у всьому світі. Впроваджуючи Кодекс, ми прагнемо до того, щоб всі розуміли його роль в питаннях охорони навколишнього середовища, а також для дотримання прав людини та покращення базових умов праці. Кожна країна, де виробляються наші серветки та туалетний папір (Росія в тому числі) повинна бути готова до того, що ми не допустимо порушення екологічних норм і будемо дбайливо ​​стежити за відродженням нашої планети.

Дізнатися більше про програму, присвяченій розумному використанню природних ресурсів компанії SCA, а також отримати інформацію про різні проекти щодо захисту довкілля можна на сайте www.sca.com / sustainability (сайт англійською мовою).