Одна компанія.
Одна місія.

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб зробити життя наших споживачів простіше і краще за допомогою високоякісних товарів першої необхідності. Таке завдання насамперед випливає з наших основних цінностей, яких дотримується вся компанія.

Основні цінності

Основні цінності закладені в історії компанії, саме на них спирається не тільки торгова марка Zewa, але і вся Група компаній SCA.

Вони визначають наші методи ведення бізнесу і нашу поведінку. Основні цінності надихають і ставлять амбітні цілі перед співробітниками в їх намаганнях створити успішну компанію - у фінансовому, соціально-громадському і екологічному плані.

Повага:

Виявляти повагу значить бути відкритим і чесним і діяти послідовно. Виявляючи повагу до інших, ми повинні аналізувати, як наші дії вплинуть на інших людей всередині та за межами компанії, сьогодні і в майбутньому. Повага сприяє розвитку співробітництва і прискорює досягнення загальних цілей.

Досконалість:

Наше прагнення до досконалості виводить нас на нові рівні профессіоналізма. Прагнучи до досконалості, ми повинні перевершити очікування замовників, акціонерів та колег, постійно перевиконуючи прийняті на себе зобов'язання і покращуючи свої результати.

Відповідальність:

Компанія працює над тим, щоб дати високі повноваження своїм співробітникам на всіх рівнях організації, а значить, покласти на них більш високу відповідальність. Будучи відповідальними, ми повинні бути надійними партнерами, одночасно розвиваючи творчий підхід до справи, довірливість і готовність до вирішення виникаючих завдань. Ми повинні ретельно і акуратно виконувати свої повсякденні обов'язки, постійно пам'ятаючи про дотримання інтересів наших замовників і компанії в цілому.

Дізнатися більше про компанію SCA або прочитати наш звіт про розумне використання природних ресурсів можна на сайті www.sca.ru