Поширені питання

Нижче ви знайдете відповіді на найбільш поширені питання про торгову марку Zewa:

Що означає слово «Zewa»?

Zewa - це скорочення від «Zellstofffabrik Waldhof» (целюлозно-паперова фабрика Вальдхоф), назва нашої першої фабрики у Німеччині, на якій в 60-ті роки минулого століття почалося виробництво високоякісного санітарно-гігієнічного паперу. Сьогодні торгова марка Zewa - це провідний бренд туалетного паперу, паперових рушників, носових хустинок та серветок для обличчя на європейському ринку.

Як розшифровується SCA - назва виробника торгової марки Zewa?

SCA - це абревіатура, утворена з перших літер назви компанії «Svenska Cellulosa Aktiebolaget», світового виробника санітарно-гігієнічного паперу і пакувальних матеріалів. Штаб-квартира компанії знаходиться в Стокгольмі, Швеції. У SCA працюють 52 тис. чоловік в 50 країнах світу. Більш докладно про SCA можна дізнатися на сайті www.sca.ru

Де можна придбати продукцію Zewa?

Широкий асортимент продукції під торговою маркою Zewa можна знайти в найближчому супермаркеті, гіпермаркеті, магазині біля будинку або аптеці. Ви можете зв'язатися з нами, і ми підкажемо, де можна купити нашу продукцію.

Які кольори і аромати є в асортименті туалетного паперу Zewa?

Найрізноманітніші! Асортимент туалетного паперу Zewa широкий і різноманітний. Зайдіть у розділ «Продукція» і підберіть те, що підходить саме Вам.

У чому різниця між дво-, трьох-і чотиришаровим папером?

Вся паперова продукція торгової марки Zewa поєднує в собі м'якість і міцність. Але, звичайно, чим більше шарів у паперу, тим приємніше відчуття і міцніший сам папір. Різна кількість шарів дозволяє споживачеві або вибрати економний папір для повсякденного використання, або користуватися папером з найкращими характеристиками м'якості і міцності, щоб побалувати себе і своїх близьких. Таким чином, кожен може підібрати для себе ідеальний варіант від Zewa.

У мене чутлива шкіра / шкіра, схильна до алергічних реакцій. Я можу користуватися продукцією торгової марки Zewa?

Якщо у вас симптоми на зразок тимчасового почервоніння, висипки, корости, подразнення шкіри або, в деяких випадках, опухання, ми рекомендуємо використовувати туалетний папір і хустинки без ароматизаторів і барвників, тому що вони забезпечують найкомфортніші відчуття для чутливої ​​шкіри.

Наскільки безпечна продукція торгової марки Zewa з фарбниками і ароматизаторами?

Ми використовуємо ароматизатори, барвники і лосьйони для надання нашій продукції приємного запаху, зовнішнього вигляду і тактильних властивостей, щоб подарувати споживачу комфорт і приємні відчуття при контакті зі шкірою. Всі добавки відбираються в ході ретельної перевірки, щоб не допустити використання шкідливих або отруйних речовин, таких як парфумерні алергени.

У чому перевага паперових носових хустинок Zewa перед звичайними бавовняними хустками?

Коли ви сякаєтеся, ви позбавляєтеся від мільйонів хвороботворних мікробів, які потрапляють на хустку. Так як паперові хусточки Zewa призначені для одноразового використання і відразу викидаються, то мікроби покидають вас назавжди. При використанні х / б хустки - і особливо якщо ви використовуєте його раз за разом чи даєте покористуватися члену сім'ї, - мікроби повертаються до вас, викликаючи нові інфекції і сповільнюючи процес одужання, якщо ви хворієте грипом або простудою

У чому переваги паперових рушників Zewa перед бавовняними рушниками?

У тому, що стосується побутових рушників, папір набагато більш гігієнічний, ніж тканина (до речі, те ж саме можна сказати і про хустинки). При використанні паперових рушників Zewa бруд і мікроби викидаються і не залишаються на тканині, де вони можуть жити тривалий час. Паперовими рушниками можна навіть видаляти надлишки жиру з їжі, чого ви ніколи не зробите тканинним рушником. Тим не менш, ми не рекомендуємо брати паперовими рушниками гарячі сковорідки і каструлі - тут краще використовувати тканинний рушник або прихватку.

Чому гігієна така важлива для мене і моїх близьких?

Гігієна - ключ до хорошого самопочуття і здорового способу життя! Завдання гігієни - позбутися від якомога більшої кількості хвороботворних мікробів і бактерій. Чим менше контактів із мікробами, тим краще для вашого здоров'я і здоров'я ваших близьких. А продукція торгової марки Zewa, яка утилізується відразу після використання, допомагає створити чисте і безпечне середовище проживання для всіх.

Чи можуть діти користуватися вологим туалетним папером?

Так, можуть. Вологий туалетний папір допомагає дітям у віці від 3-х років «зробити свої справи» і навчитися дотримувати чистоту і гігієну. Познайомитися з цим продуктом ви можете тут.

Чи можна змивати вологий туалетний папір в унітаз?

Так, один лист вологого туалетного паперу змивається так само легко, як і аркуш звичайного. При одному змиві рекомендується утилізувати не більше одного аркуша вологого туалетного паперу.

Що робить торгова марка Zewa для захисту навколишнього середовища?

Будучи провідним виробником паперу, ми гостро усвідомлюємо наш вплив на навколишнє середовище. Саме тому компанія SCA і торгова марка Zewa проводять широкомасштабну програму і численні заходи по захисту природи і охорони навколишнього середовища. Більше про наші цілі в питанні захисту навколишнього середовища можна дізнатися тут або прочитати наш звіт про охорону навколишнього середовища на сайті www. sca.com (веб-сайт англійською мовою).

Хто відповість на моє запитання, якщо він не буде опублікований тут?

Ми відповімо! Просто зв'яжіться з нами!