Залишилося небагато часу, - і дні літніх шкільних канікул закінчаться. Прийде пора відправляти дитину в школу. Як нічого не випустити з уваги і вчасно купити все найнеобхідніше? Як подбати про своє чадо в моменти, коли вас немає поблизу? Легко! Ось декілька простих порад вам в допомогу.

Шпаргалка 1: Зібрати портфель - нічого не забути

Перш за все, ретельно продумайте і складіть список усіх необхідних школяреві речей. Не знаєте з чого почати? Все дуже просто: той мінімум, який необхідний для школяра, уточніть на попередніх батьківських зборах. У списку вже будуть шкільна форма і шкільне приладдя: зошити, ручки, олівці, пластилін, ножиці і клей. Не буде там тільки речей, що допомагають Вам проявити всю свою батьківську турботу і любов. Адже так легко подбати про найважливіше - чистоту та гігієну дитини. Просто дайте їй з собою незамінного помічника в будь-яких ситуаціях - паперові носові хусточки. Вони стануть в нагоді як першокласникові, так і випускникові, адже шкільне життя кипить подіями. Ось лише кілька випадків, що відбуваються в будь-який з шкільних днів.

Шпаргалка 2: На уроці

Згадайте, які асоціації викликають у нас спогади про школу? Контрольні роботи, досліди на уроках фізики і хімії, чергування по класу і, звичайно ж, класна дошка і всюдисуща крейда! Згадайте, як важко було відтерти її з пальців - хлопчаки, з білими плямами на штанах, дівчатка, з прикрістю дивляться на забруднені фартушки. Але прогрес не стоїть на місці, і те, чого не було у нас, ми можемо дати своїм дітям - одноразові паперові хусточки. Нехай руки і одяг після чергування по класу або відповіді біля дошки залишаться чистими, а в спогадах - тільки запах крейди.

Шпаргалка 3: Зміна!

Школа це не тільки навчання за партою, але і рух. Активні ігри на свіжому повітрі на перерві, фізкультура і футбол навряд чи можуть обійтися без саден, подряпин або забруднених рук. Все дуже просто - прослідкуйте, щоб в кишеньці рюкзака у дитини завжди були паперові хусточки. Вони прийдуть на допомогу, щоб відтерти бруд або допоможуть витерти вологі руки. Проблема з чистотою і сухістю рук після уроку фізкультури буде вирішена!

Шпаргалка 4: У школі немає ні тат, ні мам - прибери посуд сам! У буфеті.

Настав час перекусити. Як правило, після другого уроку всім школярам пропонують ланч. Зазвичай це йогурт або бутерброд. Ви можете додатково подбати про користь перекусу, давши дитині з собою яблуко або банан. Найголовніше випробування чистоті ще попереду - обід. Суп, компот, крихти і бризки - позбавте себе від зайвого прання, а дитину від роздумів, об що краще витерти руки: сорочку або штани. Паперові хусточки запросто зроблять руки і обличчя вашого чада знову чистими і сухими.

Шпаргалка 5: Запорука здоров'я - культура поведінки!

Осінь, це не тільки початок навчального року, а й початок непогожої пори.Погода часто мінлива і, як правило, підносить не самі приємні «сюрпризи». У числі її постійних супутників - холодні дощі, пронизливий вітер, довго непросихаючі калюжі і, на жаль, застуда, нежить і навіть грип. Безумовно, берегти своє здоров'я, зміцнювати імунітет, дотримуватися гігієни і не контактувати з хворими на грип - основні правила, які допоможуть уникнути захворювання. Але і їх дотримання - аж ніяк не панацея. Навіть якщо контакту з вірусом грипу вам уникнути не вдалося, не варто забувати про оточуючих.

Данина правилами етикету

Всіх нас з дитинства вчили прикривати рот під час чхання і кашлю. Така проста манера поведінки культурної людини - не тільки данина етикету, перш за все, це турбота про оточуючих. Інфекції та віруси від людини, яка чхнула, так безперешкодно розповсюдитися вже не зможуть. Просто потрібно пам'ятати, що природний бар'єр - долоня, якою ви прикрили рот, необхідно негайно вимити і насухо витерти. А ще краще, прикривати рот не рукою, а хусткою.

З користю для здоров'я

Приблизно та ж картина і з використанням носових хусточок. Міняти їх варто, як мінімум, кілька разів в день. А в ідеальному варіанті, після кожного використання. Користуючись однією і тією ж носовою хустинкою, ваша дитина може знову і знову контактувати з інфекціями та вірусами, які можуть скупчуватися в носовій хустинці. Це може значно підвищити ризик повторного зараження, а, можливо, затягнути процес одужання. У ваших силах подбати про те, щоб цього не сталося.

Виховання особистим прикладом

Важливо пам'ятати, що гігієна - це, перш за все, культура, до якої дітей необхідно привчати. Станьте для них наочним прикладом, будьте акуратні самі і по можливості частіше пояснюйте користь гігієнічних процедур. Нехай паперові хусточки завжди будуть поруч, щоб ваша дитина з дитинства бачила, як батьки користуються хусточками в різних ситуаціях. Прищеплюйте дитині хороші манери: вчіть прикривати рот паперовими хусточками при чханні і кашлі і відразу після застосування викидати використану хустинку.

Пам'ятайте - всі покупки до нового шкільного року здійснюйте заздалегідь. А краще почніть прямо зараз. Модні і стильні речі купити похапцем і нашвидкуруч важко. Вибирайте самі вигідні ціни і бренди, що заслуговують на довіру. Спеціальні пропозиції для школярів вже з'явилися у продажу: це не тільки пропозиції кращої ціни, але і серії або лінійки продукції, вироблені спеціально до нового навчального року. Стильна упаковка паперових носових хустинок Zewa, створена спеціально для школярів. Різні варіанти дизайну будуть чудово виглядати як в кишеньці у першокласника, так і в сумочці у випускниці.

Щасливого вам навчального року!