Zewa – «Товар Року» 2010 в категорії «Туалетний папір».

У листопаді 2010 року торговельна марка «Zewa» була в шостий раз визнана гідною премії «Товар року» в номінації «Туалетний папір».

  • Премія присуджується найбільш популярним товарам в більш ніж 50 категоріях продуктів харчування та товарів повсякденного попиту, що найбільш часто купуються споживачами в роздрібних магазинах.
  • Протягом року регулярно оновлюються неупереджені рейтинги потенційних номінантів на звання переможців з урахуванням безлічі ключових факторів, таких як: маркетингова стратегія, зростання продажів, якісні характеристики продуктів. На їх підставі визначаються фіналісти.
  • Вручення цієї високої нагороди є значущою подією, адже перемога свідчить про грамотну стратегію компанії по просуванню продукту, і, як наслідок, визнання товару споживачем.
  • Ми дуже пишаємося знову стати лауреатами такої почесної нагороди. Це досягнення - результат наполегливої, добре організованої роботи всієї команди SCA в Росії.

 Більш докладну інформацію про премії ви можете знайти тут.

Zewa - МАРКА № 1 в Росії в категорії «Паперові рушники, Носові хустки ".

У 2010 році торгова марка ZEWA визнана МАРКОЮ № 1 в категорії «Паперові рушники і Носові хустки».

  • Конкурс побудований у формі незалежного голосування російських покупців, проведеному в національному масштабі. У загальноросійських виданнях, а, починаючи з 1999 року, також в мережі Інтернет, публікується анкета «Народна Марка». Структура Конкурсу дозволяє залучити до участі жителів усіх регіонів Російської Федерації.
  • Відповідаючи на питання анкети «Ви вважаєте кращим ...», росіяни вписують в анкету ті торгові марки, які вважають найкращими за кожною з категорій конкурсу. В анкеті немає запропонованих варіантів відповіді. Формулювання питання «Ви вважаєте найкращим?» Змушує задуматися і вписати саме ті бренди, які покупець асоціює з вищою якістю даного товару.
  • Перемога в такому конкурсі - унікальне досягнення компанії SCA. Ми вдячні нашим споживачам за визнання високої якості товарів торгової марки Zewa, адже народне визнання - головний показник успіху на ринку.

Більш докладну інформацію про премії ви можете знайти тут.