Алое віра. Старовинне лікарський засіб.

Алое віра - це рослина, яка зустрічається в посушливому кліматі Північної Африки, південної половини Аравійського півострова, на Канарських островах і Кабо-Верде і досить часто використовується в фітотерапії.

У багатьох країнах світу екстракт алое вера, відоме також як «алое істинне», «китайське алое» і «рослина першої допомоги», використовується для лікування ран і опіків, незначних шкірних інфекцій, кісти сальної залози, цукрового діабету та підвищеного рівня ліпідів у крові .

Одна з переваг алое вера - догляд за шкірою: ніжний, м'який і природний, тому саме екстракт цієї рослини входить до складу найбільш делікатних засобів.

Алое вера використовується в лікувальних цілях споконвіку: вперше воно згадується в «Папірусі Еберса» (16 століття до н.е.).

 Більше вологи. Менше подразнення.

Торгова марка Zewa розробила широкий асортимент паперових серветок для обличчя, а також туалетний папір із зволожуючим і антибактеріальним ефектом алое вера.

«Алое вера досить часто використовується в лосьйонах для шкіри завдяки своєму оздоровлюючому ефекту, - говорить Анніка Херменіус, технічний керівник виробничого напрямку компанії SCA в Гетеборзі (Швеція). - Наша продукція стикається зі шкірою, тому цілком природно, що ми використовуємо алое вера ».

Нижче представлена ​​докладна інформація про всі наші товари з алое вера.